Garderoba na wymiar


Szafa-garderoba pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń i dostosować miejsce stosownie do naszych potrzeb. Do zabudowy możemy wykorzystać nawet kłopotliwą do zagospodarowania nieustawną wnękę, jaką jest miejsce pod skosem lub narożnik. Jej wnętrze możemy zaaranżować tak by maksymalnie wykorzystać jej przestrzeń, dopasować wyposażenie do naszych potrzeb i zapewnić funkcjonalność podczas użytkowania.

Alternatywą dla szafy jest garderoba, to pomieszczenie zamienione w szafę. Półki i drążki są rozmieszczone wokół na ścianach, brak drzwi to szybki dostęp do zawartości. Może służyć również jako przechowalnia przedmiotów o większych gabarytach – walizki, sprzęt sportowy, odkurzacz itp
Polecamy wykonanie szaf wnękowych i wolnostojących, garderób oraz zabudów nietypowych. W zależności od potrzeb klienta możemy wykonać szafę, w której rozmieszczenie półek, drążków, szuflad, ścianek nie jest przeszkodą w rozplanowaniu wnętrza zgodnie z potrzebami klienta. Obramowanie drzwi wykonujemy z profili stalowych lub aluminiowych, które wypełniamy w zależności od zastosowanego systemu płytą laminowaną grubości 10 lub 18 mm, szkłem lub matami ratanowymi. Mechanizmy używane do drzwi to wysokiej klasy łożyskowane systemy jezdne. Nie ograniczamy się do produktu jednego producenta, na rynku jest ich wiele np. Indeco, Laguna, Sevroll, Aluprofil i każdy z nich w swojej ofercie posiada systemy do drzwi otwieranych, przesuwanych, składanych, przejściowych, które charakteryzują się bardzo dobrymi rozwiązaniami technicznymi i bogactwem kolorów.

 

Dane kontaktowe

Pracownia mebli
609 68 24 89

Dane firmy

MEBLE Drdzeń
ul. Bolesława Chrobrego 9a
73-108 Kobylanka

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 17:00
Sob 9:00 - 14:00
Inne godziny na telefon