Kuchnia modułowa

Oferta modułowych szafek kuchennych dedykowana jest dla klientów chcących samodzielnie zaplanować i wykonać zabudowę meblową swojej kuchni. Szafki produkowane są pod indywidualne zamówienie, jako gotowe bryły z zamontowanymi frontami i szufladami. Po ustawieniu szafek dolnych i powieszeniu górnych wystarczy zamontować blat, sprzęt AGD i zabudowa meblowa gotowa.
Do wyboru są szafki ( dolne, wiszące, narożne, nastawne, do zabudowy lodówki i piekarnika ) jak również maskownice zmywarki i boków, oraz blaty. Oferujemy również podnoszące  komfort i wygodę pracy doposażenie szafek. Do produkcji wykorzystywane są  wysokiej jakości materiały i okucia renomowanych producentów. Cechą wyróżniającą nasze szafki jest wysoka jakość ich wykonania i dwuletnia gwarancja. Po realizacji zamówienia szafki są do osobistego odebrania w naszym zakładzie lub po wcześniejszym uzgodnieniu dostarczane naszym transportem który eliminuje ryzyko uszkodzenia towaru przez przewoźnika zewnętrznego. Dostawa realizowana jest na wskazany adres bez wnoszenia, kierowca tylko wypakowuje meble z samochodu. W gestii klienta pozostaje pokwitowanie odbioru i uregulowanie płatności a następnie wniesienie do środka. Wybierając nasze meble kuchenne, które wykonane są  z tych samych komponentów co meble na wymiar, zyskuje się nie tylko korzystniejszą cenę, ale również kolejną oszczędność dzięki łatwemu samodzielnemu montażowi.

Do czasu uzupełnienia danych, wszystkie informacje odnośnie oferty i zamówień można uzyskać dzwoniąc pod numer:

609 682 489 

 

Podział zestawów ze względu na rodzaj zastosowanych frontów

Zestaw 1. Front melaminowy - płytowy

Zestaw 2. Front MDF foliowany - płytowy

Zestaw 3. Front MDF foliowany - frezowany

Zestaw 4. Front MDF akrylowy - płytowy

Zestaw 5. Front MDF lakierowany - płytowy

Zestaw 6. Front MDF lakierowany - frezowany

Zestaw 7. Front okleinowany - płytowy

Zestaw 8. Front drewniany - frezowany

Charakterystyka

KORPUSY

Wykonane są z odpornej na zabrudzenia i zarysowania płyty wiórowej laminowanej grubości 18 mm w kolorze białym. Krawędzie oklejone obrzeżem abs grubości 1 mm w kolorze białym ( lub w opcji, dwu milimetrowym w kolorze zbliżonym do koloru frontów). Połączenie poszczególnych elementów płytowych wykonane jest na ryflowane kołki i klej a tylna ścianka z białej płyty hdf przymocowana jest  do boków i półek stalowymi zszywkami co zapewnia dużą sztywność konstrukcji. Regulowane nóżki szafek dolnych o wysokości 10 lub 15 cm (z płynną regulacją w zakresie +/- 2 cm), ułatwiają wypoziomowanie zabudowy jak również  przymocowanie cokołu maskującego. Szafki górne posiadają drewnianą listwę umożliwiającą trwałe i pewne  przytwierdzenie ich do ściany.

Płyta

Plecy

Połączenie elementów

Nóżka i cokół

Montaż

Fronty

Najczęściej zrobione są z drewna i płyt drewnopochodnych, jako gładkie lub frezowane, w wielu wzorach i kolorach,  matowe lub w połysku. 1.Fronty melaminowe – dostępne w wielu kolorach wzorach i fakturach, od gładkiej po naturalne drewno. 2.Fronty MDF oklejone folią PCV – występują jako gładkie lub frezowane imitujące drewno lub lakier. 3.Fronty akrylowe – to płyta MDF pokryta matową lub połyskową powłoką akrylową o grubości 1 mm. 4.Fronty MDF lakierowane – gładkie lub frezowane, wykończone specjalnymi lakierami matowymi, półmatowymi lub w połysku z szerokiej palety kolorów. 5.Fronty fornirowane – to płyta MDF pokryta cienką okleiną drewnianą wykończoną woskiem lub lakierem. 6.Fronty drewniane – wykonane z najszlachetniejszego naturalnego surowca jakim jest drewno.

Melaminowe

Foliowane

Akrylowe

Lakierowane

Drewniane

Okucia

Opis wkrótce

Zawias

Szuflada

Reling szuflady

Uchwyt

Podnośnik

Doposażenie

Opis wkrótce

Półka obrotowa

Segregator odpadów

Wkład na sztućce

Cargo podblatowe

Oświetlenie

Jak wycenić / zamówić

Do czasu uzupełnienia danych, wszystkie informacje odnośnie oferty i zamówień można uzyskać dzwoniąc pod numer:

609 682 489 

 

Szafki produkowane są na indywidualne zamówienie klienta  i nie podlegają zwrotowi lub wymianie

Dane kontaktowe

Pracownia mebli
609 68 24 89

Dane firmy

MEBLE Drdzeń
ul. Bolesława Chrobrego 9a
73-108 Kobylanka

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 17:00
Sob 9:00 - 14:00
Inne godziny na telefon