pracownia-mebli.eu

Realizacje


Adres firmy


Pracownia mebli
MEBEL STYL - Drdzeń
ul. Bolesława Chrobrego 9a 
73-108 Kobylanka 
tel. 
609 68 24 89 
e-mail: ms-drdzen@poczta.jzk.pl


Zapraszamy w godzinach: 
Poniedziałek - piątek  9.00 - 17.00
Sobota - 9.00 - 14.00
Inne godziny - na telefon


 
 
 

 
 


Informacje zawarte na stronie nie są ofertą w rozumieniu prawnym, są zamieszczone wyłącznie w celach informacyjnych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

czytaj więcej

Dlaczego szafa, garderoba?

Dlaczego szafa, garderoba?
Ubrania, buty - te noszone i te na sezon, gdzie to schować?
 
Szafa-garderoba pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń i dostosować miejsce stosownie do naszych potrzeb. Do zabudowy możemy wykorzystać nawet kłopotliwą do zagospodarowania nieustawną wnękę, jaką jest miejsce pod skosem lub narożnik. Jej wnętrze możemy zaaranżować tak by maksymalnie wykorzystać jej przestrzeń, dopasować wyposażenie do naszych potrzeb i zapewnić funkcjonalność podczas użytkowania. Alternatywą dla szafy jest garderoba, to pomieszczenie zamienione w szafę. Półki i drążki są rozmieszczone wokół na ścianach, brak drzwi to szybki dostęp do zawartości. Może służyć również jako przechowalnia przedmiotów o większych gabarytach - walizki, sprzęt sportowy, odkurzacz itp

Polecamy wykonanie szaf wnękowych i wolnostojących, garderób oraz zabudów nietypowych. W zależności od potrzeb klienta możemy wykonać szafę, w której rozmieszczenie półek, drążków, szuflad, ścianek nie jest przeszkodą w rozplanowaniu wnętrza zgodnie z potrzebami klienta. Obramowanie drzwi wykonujemy z profili stalowych lub aluminiowych, które wypełniamy w zależności od zastosowanego systemu płytą laminowaną grubości 10 lub 18mm, szkłem lub matami ratanowymi. Mechanizmy używane do drzwi to wysokiej klasy łożyskowane systemy jezdne. Nie ograniczamy się do produktu jednego producenta, na rynku jest ich wiele np. Indeco, Laguna, Sevroll, Aluprofil i każdy z nich w swojej ofercie posiada systemy do drzwi otwieranych, przesuwanych, składanych, przejściowych, które charakteryzują się bardzo dobrymi rozwiązaniami technicznymi i bogactwem kolorów.

W naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę profili do drzwi przesuwanych o zróżnicowanych kształtach i kolorach między innymi firm:

                                     
 
                                     
 
Jak również bogaty wybór elementów firmy Ulike, wykorzystywanych w zagospodarowaniu ich wnętrza.
 

powrót

Copyrightďż˝ 2009 Pracownia Mebli - Drdzeń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Made by Usagi.pl