pracownia-mebli.eu

Realizacje


Adres firmy


Pracownia mebli
MEBEL STYL - Drdzeń
ul. Bolesława Chrobrego 9a 
73-108 Kobylanka 
tel. 
609 68 24 89 
e-mail: ms-drdzen@poczta.jzk.pl


Zapraszamy w godzinach: 
Poniedziałek - piątek  9.00 - 17.00
Sobota - 9.00 - 14.00
Inne godziny - na telefon


 
 
 

 
 


Informacje zawarte na stronie nie są ofertą w rozumieniu prawnym, są zamieszczone wyłącznie w celach informacyjnych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

czytaj więcej

Materiały

*Korpus
 
 To najważniejsza część konstrukcyjna szafki. W standardzie wykonany jest z białej laminowanej płyty grubości 18 mm (w opcji możliwe jest wykonanie korpusów z płyty laminowanej drewnopodobnej, zbliżonej kolorystyką do frontów lub w okleinie naturalnej). Poszczególne elementy (boki, półki, wieńce) połączone na złącze kołkowe i klej. Ścianka tylna - płyta HDF grubości 3 mm wpuszczona w boki i przymocowana do półek i wieńców. Widoczne krawędzie oklejone obrzeżem ABS / PCV grubości 1 - 2 mm zwiększającym odporność na uszkodzenia mechaniczne i jednocześnie chroniącym przed wilgocią. Szafki dolne posiadają regulowane nóżki wysokości 100 lub 150 mm przysłonięte zatrzaskowym cokołem z uszczelką (na kilka szafek). Wiszące wyposażone są w zawieszki umożliwiające regulację szafki w dwóch płaszczyznach. Taka konstrukcja zapewnia dużą stabilność szafek oraz łatwość instalacji w miejscu przeznaczenia.

Zobacz kolorystykę płyt na stronie producenta:

                                
 
                                             
  
                                             
 
*Front

  To widoczna czołowa część mebli. Wspólne określenie dla występujących w szafkach drzwi,  przodów szuflad i klap. Jest to element, który w największym stopniu nadaje kuchni charakter. Od jego wzoru i materiału z jakiego jest wykonany, zależy styl w jakim jest wykonana kuchnia, oraz jej cena. Drzwiczki szafek w całym zestawie prawie zawsze są wykończone w taki sam sposób. Mogą więc to być drewniane fronty ramowo - płycinowe (bogato zdobione wieloma frezami), gładkie (bez żadnych żłobień), profilowane - tłoczone lub z frezami, a także żaluzjowe. Do połączenia drzwi z korpusem stosowany jest system montażowy oparty na produktach uznanych firm. Zawiasy typu "klip" (drzwiczki zdejmuje się i zakłada jednym ruchem ręki), system cichego i delikatnego domykania, uchwyty, złącza i podnośniki oraz inne akcesoria należą do najlepszych produktów tej branży.
 
Mogą być wykonane:
Z litego drewna, laminowanej płyty wiórowej, fornirowanej płyty wiórowej, płyty MDF, profili MDF, wstęg softforming, wstęg postforming, szkła, aluminium.
 
 
 
*Blat

 To przysłowiowa kropką nad "i", i jednocześnie najbardziej narażony na zniszczenie element mebli kuchennych. Jest ich niezbędnym elementem, to na nim przecież odbywa się większość prac związanych z codziennym przygotowywaniem posiłków, a w małych kuchniach często zastępuje tradycyjny stół. Trudno sobie wyobrazić funkcjonalną i estetyczną kuchnię bez odpowiednio dobranego blatu. Wybór wcale nie jest prostym zadaniem. Blat powinien ładnie wyglądać, nie sprawiać kłopotu przy czyszczeniu i służyć nam przez wiele lat. Aby zbyt szybko się nie zniszczył, musi być odporny na: wodę, wysoką temperaturę, zarysowania i uderzenia, kwasy, tłuszcze.
 
Jest spory wybór materiałów z których mogą być wykonane:
Drewno, laminat, ceramika, kamień, konglomerat, kompozyt.
 
 

powrót

Copyrightďż˝ 2009 Pracownia Mebli - Drdzeń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Made by Usagi.pl