pracownia-mebli.eu

Witamy serdecznie na naszej stronie!

 
 Pracownia mebli MEBEL STYL - Drdzeń to rodzinna firma usługowa, której korzenie sięgają 1970 roku. Obecnie naszą główną działalnością jest wykonawstwo mebli kuchennych na dowolny wymiar. Realizujemy również zamówienia na szafy i  zabudowy (pokój, garderoba, łazienka, przedpokój, poddasze, sypialnia), meble gabinetowe, biurowe, sklepowe, restauracyjne, oraz inne nietypowe.

 Kontynuując najlepsze tradycje rzemieślnicze gwarantujemy wysoki standard usług, przystępne ceny oraz wysoką jakość wykonania.
 
 Stosując rozwiązania konstrukcyjne łączące trwałość, funkcjonalność oraz niepowtarzalną estetykę. Używając materiałów, okuć i doposażenia uznanych producentów, tworzymy meble ... na lata. Szczególnie polecamy meble z frontami stylowymi. Wykonujemy także meble z frontami z płyt wiórowych laminowanych, meble z frontami z MDF lakierowanego i foliowanego oraz fronty oklejone fornirem z drzew egzotycznych.

  Mając na uwadze wygodę klienta
oferujemy również doradztwo w rozplanowaniu wnętrza, ustaleniu praktycznych szczegółów oraz doborze sprzętu AGD. Kierując się Państwa sugestiami i wymaganiami co do stylu i charakteru mebli, wykonamy projekt techniką komputerową, prezentowany jako trójwymiarowy obraz.
 
 Naszym celem jest zaspokojenie indywidualnych oczekiwań i potrzeb naszych klientów w zakresie rozwiązań zabudowy i wyposażenia w meble wnętrz nie tylko kuchennych.
 
Decydując się na nasze usługi możecie Państwo być pewni naszego pełnego zaangażowania w powierzone nam zadanie, gwarancji konkurencyjnych cen oraz wysokiej jakości zamówionego produktu.
 

powrót

Realizacje


Adres firmy


Pracownia mebli
MEBEL STYL - Drdzeń
ul. Bolesława Chrobrego 9a 
73-108 Kobylanka 
tel. 
609 68 24 89 
e-mail: ms-drdzen@poczta.jzk.pl


Zapraszamy w godzinach: 
Poniedziałek - piątek  9.00 - 17.00
Sobota - 9.00 - 14.00
Inne godziny - na telefon


 
 
 

 
 


Informacje zawarte na stronie nie są ofertą w rozumieniu prawnym, są zamieszczone wyłącznie w celach informacyjnych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

czytaj więcej

Copyrightďż˝ 2009 Pracownia Mebli - Drdzeń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Made by Usagi.pl