1231

Osób lubi nasze meble

www.pracownia-mebli.eu - Meble do każdego wnętrza

Profesjonalne projektowanie oraz produkcja mebli na wymiar

O nas


Meble Drdzeń to rodzinna firma usługowa, której korzenie sięgają 1970 roku. Obecnie naszą główną działalnością jest produkcja mebli kuchennych na dowolny wymiar.

Realizujemy również zamówienia na szafy i zabudowy (pokój, garderoba, łazienka, przedpokój, poddasze, sypialnia) meble gabinetowe, biurowe, sklepowe, restauracyjne, oraz inne nietypowe.

Kontynuując najlepsze tradycje rzemieślnicze gwarantujemy wysoki standard usług, przystępne ceny oraz wysoką jakość wykonania. Stosując rozwiązania konstrukcyjne łączące trwałość, funkcjonalność oraz niepowtarzalną estetykę. Używając materiałów, okuć i doposażenia uznanych producentów, tworzymy meble … na lata. Szczególnie polecamy meble z frontami stylowymi. Wykonujemy także meble z frontami z płyt wiórowych laminowanych, meble z frontami z MDF lakierowanego i foliowanego oraz fronty oklejone fornirem z drzew egzotycznych.

Mając na uwadze wygodę klienta oferujemy również doradztwo w rozplanowaniu wnętrza, ustaleniu praktycznych szczegółów oraz doborze sprzętu AGD. Kierując się Państwa sugestiami i wymaganiami co do stylu i charakteru mebli, wykonamy projekt techniką komputerową, prezentowany jako trójwymiarowy obraz.

Naszym celem jest zaspokojenie indywidualnych oczekiwań i potrzeb naszych klientów w zakresie rozwiązań zabudowy i wyposażenia w meble wnętrz nie tylko kuchennych.

Decydując się na nasze usługi możecie Państwo być pewni naszego pełnego zaangażowania w powierzone nam zadanie, gwarancji konkurencyjnych cen oraz wysokiej jakości zamówionego produktu.

Przejdź do kontaktu

Procedura zamawiania mebli


Zapraszamy przed kontaktem do zapoznania się z procedurą zamawiania mebli.

Meble wykonujemy w oparciu o produkty firm

Meble Drdzeń

plan dojazdu

Dane kontaktowe

Pracownia mebli
609 68 24 89

Dane firmy

MEBLE Drdzeń
ul. Bolesława Chrobrego 9a
73-108 Kobylanka

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 17:00
Sob 9:00 - 14:00
Inne godziny na telefon