1252

Osób lubi nasze meble

www.pracownia-mebli.eu - Meble do każdego wnętrza

Profesjonalne projektowanie oraz produkcja mebli na wymiar

O nas


Meble Drdzeń to rodzinna firma usługowa, której korzenie sięgają 1970 roku. Od lat jako producent wykonujemy meble na wymiar. Nasza specjalności to meble kuchenne. Realizujemy również inne meble na zamówienie, typu: szafa, garderoba, komoda, regał, zabudowa meblowa do pokoju, łazienki, przedpokoju, poddasza, sypialnii, meble biblioteczne, gabinetowe, biurowe, hotelowe, restauracyjne, oraz inne.

Kontynuując najlepsze tradycje rzemieślnicze gwarantujemy wysoki standard usług oraz fachowe staranne i terminowe wykonanie. Jako producent mebli z wieloletnim doświadczeniem z zakresu stolarstwa meblowego wykorzystujemy tradycyjne i nowoczesne technologie stolarskie, gwarantujące wysoką jakość produktu finalnego.  Stosujemy rozwiązania konstrukcyjne łączące trwałość, funkcjonalność oraz niepowtarzalną estetykę. Używając materiałów, okuć i doposażenia uznanych producentów, tworzymy  meble dopasowane do potrzeb i możliwości każdego klienta – meble … na lata. Szczególnie polecamy meble w stylu klasycznym z frontami drewnianymi. W meblach nowoczesnych stosujemy fronty z płyt wiórowych laminowanych, fronty z MDF lakierowanego i foliowanego oraz fronty fornirowane.

Mając na uwadze wygodę klienta oferujemy doradztwo w rozplanowaniu wnętrza, ustaleniu praktycznych szczegółów oraz doborze sprzętu AGD. Kierując się Państwa sugestiami i wymaganiami co do stylu i charakteru mebli, wykonamy projekt techniką komputerową, prezentowany jako trójwymiarowy obraz.

Naszym celem jest zaspokojenie indywidualnych oczekiwań i potrzeb naszych klientów w zakresie rozwiązań zabudowy i wyposażenia w meble wnętrz nie tylko kuchennych. Decydując się na nasze usługi możecie być Państwo pewni  naszego  pełnego  zaangażowania w powierzone nam zadanie, oraz  wysokiej  jakości  zamówionego  produktu

Nasz główny obszar działalności to województwo zachodniopomorskie i ościenne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług nie tylko mieszkańców miast  Stargard i Szczecin.

Przejdź do kontaktu

Procedura zamawiania mebli


Zapraszamy przed kontaktem do zapoznania się z procedurą zamawiania mebli.

Meble wykonujemy w oparciu o produkty firm

Meble Drdzeń

plan dojazdu

Dane kontaktowe

Pracownia mebli
609 68 24 89

Dane firmy

MEBLE Drdzeń
ul. Bolesława Chrobrego 9a
73-108 Kobylanka

Godziny otwarcia

Pon - Pt 9:00 - 17:00
Sob 9:00 - 14:00
Inne godziny na telefon